top of page

AKTIVNÍ
INVESTICE

Nechte svůj BARACZEK vydělávat!

 

Díky jeho mobilní koncepci lze uvažovat o BARACZKU i jinak, než jako o běžné nemovitosti k rekreaci. Lze se na něj dívat i jako na investici a to dokonce hned dvakrát:

 

1) Při očekávané životnosti BARACZKU 80 - 100 let (při běžné údržbě), a se započtením aktuální míry inflace, se jedná o zajímavý způsob jak nyní uložit své naspořené finanční prostředky, aby neztrácely zbytečně hodnotu a zároveň vám přinesly něco hmatatelného, užitečného a aktivně využitelného.

2) Většina rekreačních objektů je svými majiteli využívána nárazově a nepravidelně - proč zbývající volný čas objektu nenabídnout k pronájmu, zejména je-li váš pozemek v atraktivní lokalitě? Prostě, užívejte si výhody BARACZKU kdy potřebujete a zbylý čas ho nechte aktivně vydělávat.

Navíc, v případě, že si BARACZEK pořídíte jako prostředek k podnikání /pronájmu/, lze ho objednat na IČO a vložit do účetnictví. Nemovitost tak můžete odepisovat v nákladech a pořídit ji v ceně bez DPH.

Možnosti zapojení do programu "Aktivní Investice"

Máte-li zájem o tento druh investování, ale nemáte čas se starat o marketing a komunikaci s potenciálními klienty, vytvářet vlastní weby a rezervační systémy či si platit reklamy a kampaně, obraťte se na nás a my s vámi probereme možnosti zapojení vaší nemovitosti do kolektivního systému BARACZKů k pronájmům v sezoně 2024, kde se o všechny tyto záležitosti postaráme za vás.

 

 

Větší územní celky?

Společnost BOTODE s.r.o. je specializovaný developerský subjekt s orientací na rozvoj lokací vhodných do konceptu TINY HOUSES. Společně s investory realizuje situační územní návrhy, vytváří harmonogramy a rozpočty, navrhuje územní studie i architektonické koncepty. Záměry projednává s příslušnými úřady a následně dozoruje provádění staveb a plnění domluvených milníků projektu až di fáze předání koncovým zákazníkům. 

Disponujete-li vhodným pozemkem k rozvoji - ozvěte se nám pro nezávaznou konzultaci možného záměru: michal.bohac@gmail.com.

IMG-20231102-WA0024_edited.jpg
jen baraczek černá linka.png
bottom of page