top of page
494828606.jpg
G09.png
Logo-NEstarniBLBE-RGB-300-DPI-1.png

BRCK_SENIOR

Dostupný koncept seniorského modulárního bydlení nám na českém trhu doposud chyběl. Proto jsme spojili své síly s asociací NESTÁRNI BLBĚ a vytvořili bezbariérový rostoucí koncept kvalitního seniorského bydlení, který lze realizovat do 45 dní od objednání.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

G05_edited.jpg
baraczek logo K_edited.jpg

Variabilita!
Konektivita!
Mobilita!

Přestože je celý koncept dispozičně jasně definovaný, tak prvky jako je terasa, barva fasády, barva okenních výplní, přidání krbového tělesa, vybavení KL či dekory interiérových povrchů – to vše jsou variabilní prvky, které lze upravit na míru konkrétnímu klientovi.

To stejné platí i o možnosti připojení – modul má nachystané přípojky na vodu, odpady i elektřinu, ale v případně potřeby ho lze proměnit i v off-gridový ostrov

(FVE + krb + čistička OV).

Zapomínat nesmíme i na opakovatelnou mobilitu stavby, která umožní dům v případě potřeby přesunout, prodat či změnit jeho účel.

pudorys.png

Základní dvě vnitřní dispozice (čtvercová vs obdélníková) lze vybavit vždy terasou s bezbariérovým nájezdem. 

Každou pak lze jednoduše upravit buď pro jednu nebo dvě osoby.

pudorys 2.png

Lze spojovat do řadovky i na patro!

V rámci seniorské péče lze z jednotlivých modulů vytvářet i rychle rostoucí vesničky. Tyto mohou dále obsahovat centrální budovu / komunitní centrum a další doprovodné stavby i krajinné prvky.


Dle územní situace lze moduly umisťovat buďto samostatně nebo i do menších řadových bloků, v případě terasovitého pozemku i do patrových (zrcadlově otočených) dvoudomků.

jen baraczek černá linka.png
bottom of page