top of page
solární panely

BARACZEK
TECHNOLOGIE

BIODESKA

Biodeska je slangový výraz pro vícevrstvou desku z masivního dřeva, která se odborně označuje jako SWP (z angl. solid wood panel), a lidé si ji často pletou s překližkou.

Desky se rozlišují podle kvality povrchu na konstrukční a pohledové, které se právě díky přirozenému vzhledu masivního dřeva preferují při výrobě interiérových prvků. Aplikaci předurčuje tloušťka desky, formát i vzhled. Vícevrstvé desky vynikají pevností, stabilitou, nízkou hmotností a možností využití v interiéru i venkovním prostředí. Ta naše je v nejvyšší pohledové kvalitě, lepená pryskyřicí a povrchově upravená lněným olejem.

 

OPALOVANÁ FASÁDA

Odvětrávané fasáda ze severského modřínu prochází procesem opalování, čímž se ještě více zvyšuje její odolnost proti povětrnostním podmínkám a při běžné údržbě je její očekávaná životnost přes 50 let.

LU..PO.THERM

Rakouský patentovaný izolační materiál LU..PO.THERM vyniká svou lehkostí a extrémními izolačními schopnostmi, které navíc nedegradují v čase (výrobce garantuje stálost materiálu v konstrukci po dobu 20 let, což u polystyrenu ani vlny nelze očekávat).

INSERTFOIL

Jedná se o izolační dvojsklo se speciální čirou fólií s nanesenou nízkoemisivní vrstvou, která je vypnuta v meziskelním prostoru. Fólie INSERTFOIL má funkci tepelného zrcadla, odráží tepelné záření zpět ke zdroji.

Vhodně zvolenou skladbou lze splnit požadavky nízkoenergetické i pasivní stavby. INSERTFOIL lze dodat s různými úpravami, jako je například bezpečnostní, protisluneční, hlukově-izolační nebo i samočistící.

PROLUMIA

Prolumia nabízí vysoce kvalitní sortiment LED svítidel za příznivou cenu. Specializuje se na dobrou podporu svých výrobků a stará se o aktivně i o poprodejní servis a poradenství. Hlavní ambicí společnosti je v budoucnu co nejvíce čelit výzvám cirkulární ekonomiky. 

CASAMBI (od spol. Synergis Consulting)

Systémový a energetický integrátor, spol. Synergis Consulting staví veškeré řízení osvětlení na robustní, vyspělé a moderní technologii Casambi, díky které lze řídit nejenom světla, ale také další prvky běžného provozu, jako jsou klimatizace, vytápění, žaluzie, venkovní osvětlení apod., což vede k nemalým úsporám uživatelů nemovitostí ve výdajích za energie.

VENTULO (vyrobeno v ČR)

Decentrální rekuperační jednotka Ventulo pracuje se zpětným získáváním energie až 93 % (jednotka vyměňuje znečištěný vzduch v místnosti za čerstvý, venkovní a současně minimalizuje náklady na vytápění či chlazení místnosti, které souvisí s větráním).

Jednotka Ventulo obsahuje technologicky unikátní a vysoce efektivní typ výměníku, který zabraňuje ukládání kondenzátu. Nabízí 5 stupňů výkonu, ovládá se mechanicky na těle výrobku nebo volitelně na dálkové ovládání.

 

Provoz jednotky lze nastavit dle vašich potřeb a na denní či noční režim. Ventulo přináší svěží vzduch do interiéru jak ve dne i v noci, po dobu spánku, tak i ve vaší nepřítomnosti.

LUMBIO 

Světlo, nebo jeho absence, je zásadním faktorem, který ovlivňuje takřka vše v lidských životech. Kvalitní světlo odpovídající potřebám, které jsou nám biologicky dány, nás činí produktivnějšími a pozitivně ovlivňuje naši psychiku i zdraví. Stačí se zamyslet: Co potřebujete pro to efektivně pracovat nebo naopak pohodlně relaxovat? Světlo vždy bude hrát svou roli a společnost LUMBIO vnáší, díky biodynamické koncepci, do světa osvětlení úplně nový rozměr.

MOISTURE GUARD

Unikátní systém kontinuálního sledování vlhkosti v konstrukci, který upozorňuje nejen na úniky vody, ale zároveň informuje o stavu vlhkosti konstrukčních prvků domu.

Žádné houby nebo plísně, systém MOISTURE GUARD identifikuje problém dříve, než dojde k trvalému poškození dřeva a vzniku hniloby. Zaručíme vám tak zdravé prostředí vašeho domova i ochranu vaší investice.

H&B GROUP

Potřebujete vyrobit klíč nebo autoklíč? Nebo účinně zabezpečit dům, byt či firmu? Již více než 30 let se H&B GROUP specializuje na kompletní mechanické i elektronické zabezpečení pro všechny typy objektů od bytů a domů až po rozsáhlé firemní objekty. Nabízí širokou nabídku zamykacích systémů, cylindrických vložek, zámků i elektronických přístupových systémů, bezpečnostního příslušenství ke dveřím, ale také trezory a řadu doplňkových produktů. 

bottom of page